Через різні причини ми не задоволені нашим тілом, а відтак постійно відчуваємо дискомфорт та невпевненість у собі. Тоді ми шукаємо шляхи вирішення цієї проблеми. Одним із дієвих та ефективних методів змінити невпевненість у собі – пластична хірургія, яка допомагає позбутися певних фізичних вад людини.
Абдомінопластика – це операція, яку проводять в ділянці живота задля видалення жирової клітковини та видалення надлишку шкіри. Абдомінопластика – іншим словами, це – підтяжка та пластика живота, мета якої – відновити естетичні пропорції в ділянці передньої черевної стінки. Завдяки пластичній операції – абдомінопластика, можна досягти ефекту плаского живота, за допомогою видалення так званого «фартуха». У процесі операції з підтяжки живота зменшується кількість тканин, що не є негативним ефектом для організму.
Як результат, після абдомінопластики пацієнт отримує надійний, швидкий та помітний ефект зменшення, а також підтягнутості живота.
Основні показання для операції підтяжки живота – абдомінопластиці:
- розходження прямих м'язів живота (діастаз); - шкірно-жирове звисання в нижній частині живота – «фартух»; - наявність великих післяопераційних рубців; - смуги (стриї), які виникли через розтягнення шкіри в підчеревній області живота; - пупкова грижа; - в'ялість шкіри живота.
Варто знати, що абдомінопластика не вирішує проблему зайвої ваги, вона спрямована на пластику шкіри в ділянці живота.
Перед операцією з пластики шкіри живота пацієнт має пройти обов'язкову консультацію у фахівця з пластичної хірургії. Клієнта ознайомлюють з індивідуальним планом операції, підготовкою до абдомінопластики, а також лікар надає рекомендації, які необхідні дотримуватись задля бажаного результату.
Операція відбувається у середньому декілька годин, під загальною анестезією (наркозом). В залежності від складності операції, під час абдомінопластики пластичний хірург видаляє зайву шкіру. Також, у разі необхідності, проводиться переміщення пупка на нове місце.
Після абдомінопластики пацієнт перебуває на стаціонарному лікуванні й огляді 1-2 дні, тривалість індивідуально визначає лікар, залежно від стану пацієнта в післяопераційний період.
Для кожного клієнта індивідуально добирається спеціальна компресійна білизна. Повністю відновити звичайну фізичну активність можна вже через 3-4 тижнів після абдомінопластики.
Протипоказання:
Схильності до утворення келоїдних рубців;
Вагітність і грудне вигодування;
Період менструації;
Дерматологічні захворювання;
Вік до 18 років
Захворювання крові;
Рекомедації:
За 3 доби перед операцією заборонено вживати алкогольні напої та курити.
Протягом 2-3 тижнів забороняється відвідувати солярій, сауну, лазню, а також займатися надважкими фізичними навантаженнями та вживати спиртні напої. Після того, як зняли пов'язки, певний час не можна проводити косметичні процедури.
Отримати консультацію
Натиснувши на дану кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь із політикою конфіденційності